Gabinet Logopedyczny Drzewo Mowy

mgr Monika Leśniak

 

pedagog specjalny, negocjator, mediator

 

Jestem nauczycielem dyplomowanym. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna z resocjalizacją oraz studia magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie.

 

Jestem również absolwentką studiów podyplomowych na tejże uczelni z negocjacji i mediacji. Posiadam 16-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w rożnych etapach życia. Zdobywałam je, pracując jako wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Zawichoście oraz wychowawca w internacie szkoły średniej ZSCKR w Sandomierzu- Mokoszynie na terenie woj. świętokrzyskiego.

 

Obecnie pracuję jako pedagog specjalny w jednym z katowickich przedszkoli prywatnych.

Stale podnoszę̨ swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w rożnego rodzaju kursach i szkoleniach, doskonaląc tym samym swój warsztat pracy, by jak najskuteczniej pomagać́ swoim podopiecznym.

 

Prywatnie jestem mamą Kamila i Przemysława, miłośniczką górskich wędrówek i psów rasy Akita japońska, która wspiera mnie i moich podopiecznych swoją obecnością w codziennej pracy.

 

 

UL. SOKOLSKA 3

KATOWICE

731-993-791

logo DRZEWO MOWY
logo DRZEWO MOWY

logopeda@drzewomowy.pl

logo DRZEWO MOWY
logo DRZEWO MOWY

gabinet

mgr Joanna Łowisz-Siudek
 

logopeda, pedagog, filolog polski

 

Absolwentka pięcioletnich, jednolitych studiów magisterskich na kierunku filologia polska oraz studiów podyplomowych Logopedii i Medialnej emisji głosu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

 

Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i kursów dokształcających z zakresu diagnozy, terapii oraz wspomagania rozwoju dziecka m.in.:

 

  • Certfikat uprawniający do wykorzystywania testu Karty Oceny Logopedycznej Dziecka - KOLD do diagnozy dzieci w wieku od 1 m.życia do 9 roku życia

  • Szkolenie w zakresie Ratownictwa Medycznego – Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ 2007

  • Afazja dziecięca czyli o poszukiwaniu Yeti. Problemy diagnostyczne i terapeutyczne – warsztaty naukowo-szkoleniowe Dni Uniwersytetu Śląskiego 2016

  • O relacji pacjent – terapeuta. - warsztaty naukowo-szkoleniowe Dni Uniwersytetu Śląskiego 2016

  • Programowanie wczesnych etapów rozwoju językowego z zastosowaniem metody werbo-tonalnej -warsztaty naukowo-szkoleniowe Dni Uniwersytetu Śląskiego 2016

  • O kierunkach badań nad współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi na polu terapii dysfluencji mowy– IX Ogólnopolska Konferencja Naukowa z okazji Światowego Dnia Osób Jąkających się (ISAD) 2016

 

Pracownik Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej a prywatnie mama siedmioletniego Wiktora i pięcioletniego Bruna.

O nas

Gabinet Logopedyczny Drzewo Mowy

Z myślą o dzieciach, które najlepiej rozwijają się przez zabawę, stworzyłam atrakcyjne i przyjazne miejsce, w którym mogą zarówno pracować przy stoliku, ćwiczyć przed lustrem jak i bawić się na dywanie.

 

Każda układanka, gra, zabawka manipulacyjna czy dmuchajka rozwija interesujący nas w kontekście terapeutycznym obszar, a dla dziecka stanowi świetną zabawę.

 

Z myślą o rodzicach stworzyłam gabinet w ścisłym centrum miasta, tuż obok Dworca Kolejowego i Galerii Katowickiej, z wygodną i spokojną poczekalnią oraz miejscami parkingowymi w bezpośrednim sąsiedztwie budynku.

 

Zapraszam na wirtualny spacer:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=aGa6395s6aw&feature=youtu.be